You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yasak Elma 98.Bölüm Fragmanı İzle

Yasak Elma 98.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Yasak Elma 98.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: F95E40D3-39D4-4D1C-BA80-C41EC0AA1D18.png]

Yasak Elma 98.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Yeni bölümünü Merakla beklemedeyiz.Acaba bu bölümde seyircileri neler bekliyor? Yasak Elma 98.Bölüm pazartesi 20.00’de FOX ekranlarında!
Fragman[font=Poppins]
➡️Yasak Elma 98.Bölüm Fragmanı izle⬅️
[/font]

Yasak Elma Hakkında
Ender ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya bırakıldı. Şahika gelecek planlarını dokurken Halit ve çocuklarını avuçlarına koyar ve Halit ile evlenmeye hazırlanır.
Yıldız hamileydi, bebeğe zarar vermemek için hamileliğini herkesten uzak bir köyde geçirdi. Tek amacı bebeği sağlıklı tutmak ve tüm kötülüklerden kaçınmaktır. Gece kapıyı çaldığında Yıldız’ın temel kararı değişti.
Ender kazadan sonra uzun süre felç oldu ve kendisine zarar veren düşmanları kararlı bir şekilde iyileştirmek ve intikamını almak için çok zaman harcadı. Düşmanın gücüyle tek başına başa çıkamayacağını anlayınca iyileşir iyileşmez Yıldız’ın yanına gitti.
Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.
Oyuncular
[font=Poppins]Şevval Sam Eda Ece Erdal Özyağcılar Berk Oktay Nesrin Cavadzade Şafak Pekdemir Nilperi Şahinkaya Melisa Doğu Barış Aytaç Can Nergis Serkan Rutkay Ayıköz ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu[/font]
Son Düzenleme: 02-13-2021, 01:54 AM, Düzenleyen: leviathan.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.