You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

WhatsApp Sonu Geldi !

WhatsApp Sonu Geldi !

Kurucu
WhatsApp Sonu Geldi !
WhatsApp’ın son zamanlarda yaptığı kullanıcılara yönelik “zorunlu güncelleme” kararının ardından sözleşmeyi kabul etmek istemeyen kullanıcılar farklı uygulamalara yöneliyor.

[Resim: 362602BE-300A-4D7A-8215-F53C04059BE7-300x170.jpeg]

[font=Roboto, sans-serif]WhatsApp, kullanıcılarına güncellenen koşullarını ve gizlilik ilkesini içeren bir bildirim ile gündeme geldi. Türkiye’deki kullanıcıların tepkisini çeken Whatsapp sözleşmesi maddeleri içerisinde, “Facebook şirketlerinin bir parçası olan WhatsApp, diğer Facebook şirketlerinden bilgi alır ve bu şirketlerle bilgi paylaşımında bulunur.” ifadesi dikkat çekerken birçok kullanıcı whatsapp yerine başka uygulamalara geçiş yapmaya başladı.[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.