You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uzak Şehrin Masalı 2.Bölüm Fragmanı İzle

Uzak Şehrin Masalı 2.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Uzak Şehrin Masalı 2.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: deneme.webp]

Uzak Şehrin Masalı 2.Bölüm Fragmanıyla karşımızda çok sevilen dizi bu bölümde seyircileri neler bekliyor? Uzak Şehrin Masalı dizisi her Pazar saat 20.00’de Fox ekranlarında bizimle olacak.
 
Dizi Fragmanı
Uzak Şehrin Masalı 2.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik

Uzak Şehrin Masalı Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son Bölümde Neler Yaşandı?

O gece Demirkan Konağı’nda yaşanan deprem, Umay’ın hayatındaki bütün taşları yerinden oynatır. Yıllardır kocası Affan’ın zulmüne evlatları için katlanan Umay için bu olay, bardağı taşıran son damla olmuştur. Çocuklarını alıp evi terk eder. Doğup büyüdüğü köye, Eskitepe’ye, uzun süredir kırgın olduğu ablası Sonay’a sığınır. El ele verip tüm küskünlükleri geride bırakır iki kardeş. Aile yadigarı mandırayı yeniden çalıştırmaya başlayacaklardır. Umay tam hayatına bir çeki düzen verecektir ki karşısına mazisi karanlık, gizem dolu bir adam çıkar. Şimdi çocuklarının da kendisinin de kaderi bu tehlikeli adamın ellerindedir…

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.