You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uyanış Büyük Selçuklu 21.Bölüm Fragmanı İzle

Uyanış Büyük Selçuklu 21.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Uyanış Büyük Selçuklu 21.Bölüm Fragmanı İzle
[gizli]Uyanış Büyük Selçuklu 21.Bölüm fragmanıyla karşımızda çok sevilen dizi bu bölümde neler olacak?Merakla beklenen dizi Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümü her pazartesi saat 20.00 TRT1 ‘de.
Fragman


Uyanış Büyük Selçuklu 21.Bölüm Fragman İzle

Hakkında
Devleti uğruna evladından geçen kudretli bir baba ve Selçuklu Devletinin tecrübeli Sultanı… Âleme nizam verme uğruna geçen mücadeleli ömrün kahramanı. Adaleti ile mazlumların ümidi, celali ile zalimlerin korkulu rüyası. Bâtınilerin devletini ve kendini ortadan kaldırmak için amansız mücadele verdikleri tarihi şahsiyet. Bizans’ın korkudan titrediği hükümdar; Sultan Melikşah!
Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncuları
Buğra Gülsoy,Ekin Koç,Hatice Şendil,Mehmet Özgür,Sevda Erginci,Leyla Lydia Tuğutlu,Gürkan Uygun,Bülent Alkış[/gizli]
Son Düzenleme: 02-11-2021, 04:53 AM, Düzenleyen: leviathan.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.