You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Teşkilat 7.Bölüm Fragmanı İzle

Teşkilat 7.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Teşkilat 7.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: Teskilat-2.png.webp]

Teşkilat 7.Bölüm fragmanı yayınlandı bu bölümde izleyicileri neler bekliyor? Sevilen dizi Teşkilat 18 Nisan pazar günü saat 20.00’ de TRT1 ekranlarında olacak sakın kaçırmayın.
Dizi Fragmanı
Teşkilat 7.Bölüm Fragmanı İzle
Gizli içerik
Teşkilat Dizi Konusu Nedir?

İSİMSİZ KAHRAMANLARIN GERÇEK HİKAYELERİ
Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana gelecek. Dizinin kahramanlarına hayat verecek olan oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkacak.

Teşkilat Dizi Oyuncuları Kimdir?

Teşkilat Dizisi oyuncuları, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi değerli isimlerden oluşmaktadır.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekilmektedir?

Teşkilat dizisi özel olarak tasarlanan, gerçek bir operasyon gerçekleştirilebilecek titizlikte hazırlanan tüm mekanları, Ankara’da bulunuyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.