You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Son Yaz 16.Bölüm Fragmanı İzle

Son Yaz 16.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Son Yaz 16.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: 27334D42-3621-4B8C-B34E-E18A12ED60C8.jpeg]


Son Yaz 16.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölüm bizi neler bekliyor? Son Yaz 16.bölüm bu fragmanda dahada hareketli geçeceğini bize göstermiş oldu.Yeni bölümü cuma günü saat 20.00’de FOX ekranlarında.

Fragman

Son Yaz 16.Bölüm Fragmanı İzle
Gizli içerik

Son Yaz Dizisi Konusu  Nedir?

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif verir.Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapması için oğlunu yanına alıp onu korumasını istemiştir.

Taşkın’ın hayatını beklenildiği gibi suç içinde olup başı beledan eksik olmaz.Soner Sancaktar’la yaptığı en son sürtüşme onu zor duruma sokmaktadır.

Hayat, Selim’i beklemediği yerlerden sınadı. Eşi Kanan (Funda Eryiğit) çocuklarıyla birlikte İzmir’de yaşıyor ve boşanmak istiyor. Savcı Kara, ailesi ile işi arasında mahsur kaldı ve baş belası olduğuna inandığı Akgün’ü İzmir’in Çeşme ilçesindeki Adalet sitesine götürmek zorunda kaldı.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Son Yaz Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.