You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Snowpiercer 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı İzle

Snowpiercer 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı İzle

Kurucu
Snowpiercer 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı İzle
Snowpiercer 2.sezon netflix duyurdu.İlk sezonuyla heyecanlı ve bol aksiyon sahneleriyle gösterime giren dizi bu sezonuyla bizi neler bekliyor?Yeni sezonuyla Snowpiercer yeni bölümleriyle 26 Ocak netflix’de yayınlanacak.
[font=Poppins]Fragman

Snowpiercer 2.Sezon Fragmanı[/font]

[font=Poppins][/font]

[font=Poppins][font=Poppins]Oyuncular[/font][/font]
Jennifer Connelly,Daveed Diggs,Lena Hall,Sean Bean,rowan blanchard,mike o malley,Annalise Basso,Mickey Sumner,Alison Wright,Steven Ogg,katie mcguinness,susan park,iddo goldberg,Shelia Vand,Sam Otto,jaylin fletcher,shaun toub,madeleine arthur,

Hakkında
[font=Poppins][font=Poppins]Dünya buzla kaplandıktan sonra, çok az insan hayatta kalabildiler. Felaketten 7 yıl sonra hayatta kalmaları, bir çemberin etrafında dönen devasa dairesel bir tren olan Snowpiercer’da yaşamalarına bağlandı. İnsanlar, haksız koşullarda ve zor yaşam koşullarında kalmak zorunda kaldılar.Bu sebeple koşullara dur demek için isyan başlattılar.Sürükleyici olan dizi snowpiercer 2013 yılında Film olarak vizyona girmişti.Filmden esinlenerek yapılan dizi 2 sezonda bizi neler bekliyor.Bekleyip görelim DiziTvM ‘de dizi fragmanları ve film fragmanları güncel olarak yayınlanmakta.Bizi takip edin diziniz veya filminiz ne zaman başlayacak gibi soru işaretlerinde kalmayın.
[/font]
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.