You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Seni Çok Bekledim 3.Tanıtımı Yayınlandı!

Seni Çok Bekledim 3.Tanıtımı Yayınlandı!

Forum Değerlisi
Seni Çok Bekledim 3.Tanıtımı Yayınlandı!
Seni Çok Bekledim 3.tanıtım fragmanıyla Star Tv ekranlarında Özcan Deniz’in projesi tasarımını üstlendiği dizi yakında izleyici karşısına çıkıcak.Yeni Dizinin 3.Tanıtım Fragmanı’da yayınlandı iyi seyirler.
[font=Poppins]Fragman
Seni Çok Bekledim 3.Tanıtım Fragmanı[/font]

[font=Poppins][/font]
[font=Poppins][font=Poppins]Dizi Hakkında Bilgi[/font][/font]
Proje tasarımı kendisine ait olan Özcan Deniz, güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu ile başrolü paylaşacak. Kadir, (Özcan Deniz) başarılı bir iş adamıdır. İşkolik, güçlü, kararlı, attığı adımları sağlam ve net olan Kadir, dedesinden kalan ortaklı şirketi kendi çabaları ve ön görüleriyle iyi bir noktaya taşımıştır. ‘Kadir’ için yaşanan hiçbir şey tesadüf değildir.

Çekimler Nerde Yapılıyor?
[font=Poppins][font=Poppins]Erzincan, İstanbul ve Katar’in başkenti Doha’da gerçekleşen ‘Seni Çok Bekledim’, Kadir ve Ayliz’in mucizelerle dolu aşk hikayesini ekrana taşıyacak.
[/font]
[/font]


[font=Poppins][font=Poppins][font=Poppins]Oyuncu Kadrosu

Şahin Altuğ’un yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda; Yıldız Kültür, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz ve Damla Makar gibi sevilen isimler yer alıyor.[/font]
[/font]
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.