You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Seni Çok Bekledim 3.Bölüm Fragmanı İzle

Seni Çok Bekledim 3.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Seni Çok Bekledim 3.Bölüm Fragmanı İzle
Seni Çok Bekledim 3.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu, çok konuşulan dizi bu bölümde seyircileri neler bekleyecek ? Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu oynadığı dizi Seni Çok Bekledim 3.Bölümüyle Cuma günü Star ekranlarında olacak.DiziTvM.com adresinden beklediğiniz ve takip ettiğiniz dizilerden haberdar olabilirsiniz.
Fragman
Seni Çok Bekledim 3.Bölüm Fragmanı


[font=Poppins]Oyuncu Kadrosu

Şahin Altuğ’un yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda; Yıldız Kültür, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz ve Damla Makar[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.