You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Seksenler Yaz 6.Bölüm Fragmanı İzle

Seksenler Yaz 6.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Seksenler Yaz 6.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: Seksenler-Yaz.png.webp]
Seksenler Yaz 6.Bölüm Fragmanıyla karşımızda.İzleyiciler tarafından beğenilen dizi her hafta perşembe günü saat 20.00’de TRT1ekranlarında.

Fragman İzle
Seksenler Yaz 6.Bölüm Fragmanı İzle
Gizli içerik
Seksenler Yaz Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?


Seksenler Dizisi oyuncu kadrosunda; Özlam Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık, Berat Yenilmez, Suzan Kardeş, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Hakan Bulut, Onur Dilber, Necmi Yapıcı, Hacı Ali Konuk, Kemal Kuruçay, Aşkın Şenol, Mehmet Elmas, Faruk Sofuoğlu, Özlem Balcı, Betül Berk, Ali Fuat Pekzeren, Cansın Özyosun, Eray Yasin Işık, Osman Büyükercan, Eda Akalın, Tahsin Taşkın, Erdem Baş, Bekir Erdem Öz, Füruzan Aydın, Zeynep Sever Demirel, Metin Şentürk, Deniz Erol, Reha Özcan gibi değerli isimlerden oluşmaktadır.

Seksenler Yaz Dizi Konusu Nedir?

Seksenli yıllarda İstanbul’un küçük bir mahallesinde yaşayan insanların hikâyesi. Her sahnesiyle tam bir dönem dizisi… Hem nostaljik, hem enerjik, hem de çok komik…

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.