You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sadakatsiz 24.Bölüm Fragmanı İzle

Sadakatsiz 24.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Sadakatsiz 24.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: F5398798-9D32-46ED-8751-085CA45C8955.jpeg.webp]

Sadakatsiz 24.Bölüm fragmanıyla karşımızda.İzleyicilerin beğendiği dizi Sadakatsiz bu bölümde neler olacak?Merakla beklenen dizi yeni bölümüyle çarşamba akşamı saat 20.00’de kanald ekranlarında olacak.

Fragman

Sadakatsiz 24.Bölüm Fragmanı İzle
Gizli içerik

Sadakatsiz Dizisi Konusu Nedir?

Sadakatsiz dizisi konusu Asya başarılı bir doktordur. Kocası Volkan, oğlu Ali’nin eşi ve babasıdır. Üç kişilik çekirdek aile huzurlu ve mutlu bir hayat yaşıyor. Asyalıların gözünde beyaz bir gül kadar saf evlilikleri uzun yıllar sürmüştür. Ta ki Asya, Volkan’ın üstünde uzun sarı saçları görene kadar …

Sadakatsiz Dizi Oyuncuları Kimler?

Sadakatsiz dizisi oyuncuları Cansu Dere, Caner Cindoruk ,Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder,Eren Vurdem,Yeliz Kuvancı, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum , Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar. gibi güçlü isimlerden oluşmaktadır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.