You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mendirman Celaleddin Yeni Tanıtım Fragmanı İzle Yeni Dizi

Mendirman Celaleddin Yeni Tanıtım Fragmanı İzle Yeni Dizi

Forum Değerlisi
Mendirman Celaleddin Yeni Tanıtım Fragmanı İzle Yeni Dizi
[Resim: 6CA6E2B4-023A-4EF9-8746-E3665F97EC3B.png]

Mendirman Celaleddin Yeni Fragmanı izleyicilere ulaştı Türk ve Özbek ortak projesi olarak ekranlara yansıtılacak olan yeni dizi, Özbekistan’da da yayınlanacak.Mendirman Celaleddin dizisi Türkiye’de TRT 1 ekranlarından izleyici ile buluşması bekleniyor.Dizinin adı ülkemizde Harzemşahlar olarak yayın hayatına başlarken, Özbekistan’daki adı Mendirman Celaleddin olacak.
Fragman[font=Poppins]
➡️Mendirman Celaleddin Tanıtım Fragmanı İzle⬅️
[/font]

Mendirman Celaleddin dizisi konusu nedir?
Mendirman Celaleddin dizisi 60 dakikalık bölümlerden oluşacak. 13 bölüm çekilen dizide Celaleddin Harzemşah’ın hayatı anlatılacak. Savaşlar, taht kavgaları ve o dönemdeki mücadelelerin yer alacağı dizi iki ülkede birden yayınlanacak.
Mendirman Celaleddin Dizisi Kadrosunda Kimler var
[font=Poppins]Emre Kıvılcım,Cemal Hünal,Levent Özdilek,Ali Sinan Demir,Kaan Yalçın,Oğuzhan Yarımay,Alisher Uzoqov,Javohir Zokirov,Yulduz Rajabova,Shahzoda Matchanova,Ege Atabek Uymaz.
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.