You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Menajerimi Ara 25.Bölüm Fragmanı İzle

Menajerimi Ara 25.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Menajerimi Ara 25.Bölüm Fragmanı İzle
Menajerimi Ara 25.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde bizi neler bekliyor bekleyip görücez.StarTv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisi yeni bölümü  Pazar günü StarTv’de.
[font=Poppins]Fragman

Menajerimi Ara 25.Bölüm Fragmanı İzle[/font]

[font=Poppins]Oyuncular[/font]
Kıraç: Barış Falay Feris: Canan Ergüder Çınar: Fatih Artman Serkan: Serhat Teoman Dicle: Ahsen Eroğlu Barış: Deniz Can Aktaş Emir: Burak Tozkoparan Peride: Ayşe Nil Şamlıoğlu Beren: Yaprak Medine Gülin: Gamze Karaduman Jülide: Nazlı Senem Ünal Emrah: Semi Sırtıkkızıl Bekir: Bedir Bedir Mayda: Aslı Mavitan Leyla: Pınar Ünsal Meral: Buse Sinem İren Ece: Duygu Şen Sedef: Melisa Seda Aydın: Beran Kotan

Dizi Hakkında Bilgiler

Hayalinin peşinden gitmek için Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema sektörüne girmek için çok çalışıyor ve bu devasa zalim şehirde ısrar ediyor. Birkaç aydır iş aramasına rağmen ziyaret ettiği tüm prodüksiyon şirketlerinden olumsuz cevap gelince ne yazık ki, çok geçmeden hayalini kurduğu yerin köpekbalıklarıyla dolu olduğunu anladı. Tüm umutların kaybolduğu yerde, sadece bir kişi yardım ister. Kıraç Özdal onu yıllardır görmedi ve doğmadan bırakıp gitmiş babasıyla durumlarını ele alır.
[font=Poppins]Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder.
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.