You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı İzle

Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: CC70BD4E-3087-458A-9B45-2F54786280CB.jpeg.webp]

Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde seyircileri neler bekliyor?
Yeni bölümüyle Masumlar Apartmanı her salısaat 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak.

Fragman
Masumlar Apartmanı 36.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın.Son Bölümde Neler Yaşandı?


Safiye, öğrendiği gerçeği daha hazmedememişken bir yandan da Han’ı ne kadar tanıdığını sorgulamaya başlar. Han, ablasına kendini nasıl açıklayacağını düşünürken, yardım etmesini beklediği son kişi ona yol gösterir. İnci’yi terapiyi bırakmaktan başka çaresi olmadığına ikna etmek içinse başka bir planı vardır.

Esat, Han ve İnci’nin yardımlarıyla Gülben’e büyük bir sürpriz planlar. Ege’nin evlilik teklifinin sınıfta duyulması Neriman’ın başını derde sokar. Naci’yi tedaviye bir türlü ikna edemeyen Safiye ise büyük bir risk alarak elindeki son kozu kullanır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.