You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Masumlar Apartmanı 28.Bölüm Fragmanı İzle

Masumlar Apartmanı 28.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Masumlar Apartmanı 28.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: CC70BD4E-3087-458A-9B45-2F54786280CB.jpeg.webp]

Masumlar Apartmanı 28.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde seyircileri neler bekliyor?
Yeni bölümüyle Masumlar Apartmanı her salı saat 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak.
Fragman
Masumlar Apartmanı 28.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Masumlar Apartmanı Dizi Konusu Nedir?

Dedesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşayan İnci’nin hayatı kaza ile değişecek. İnci’nin karıştığı kazada Han ve ailesi büyük sırlarla doludur. Han’ın kız kardeşleri Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın en büyük korkusu kardeşlerini kaybetmektir. Her şeye rağmen “aşk” İnci ile Han’ın birbirinden ayrılmasına engel olur mu?
Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenmiştir.

Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncular Kimdir?

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Çoşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel, Gizem Katmer

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.