You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kuruluş Osman 46.Bölüm Fragmanı İzle

Kuruluş Osman 46.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Kuruluş Osman 46.Bölüm Fragmanı İzle
Kuruluş Osman 46.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde izleyicileri neler bekliyor? Kuruluş Osman hız kesmeden devam ediyor.Yeni bölümüyle çarşamba akşamı saat 20.00’de Atv ekranlarında.
Fragman
Kuruluş Osman 46.Bölüm Fragmanı İzle

Oyuncular

Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Erkan Avcı, Didem Balçın, Yeşim Ceren Bozoğlu, Görkem Kanbolat Arslan, Seçkin Özdemir, Seray Kaya, Özge Törer, Emre Basalak, Burak Çelik, Celal Al, Ahmet Yenilmez, Umut Karadağ, Emin Gürsoy, Yiğit Uçan, Buse Arslan, Çağrı Şensoy, Bahtiyar Engin, Emel Dede, Tolga Akkaya, Ömer Ağan, Açelya Özcan, Ayşen Gürler, Tamer Yiğit ve Cüneyt Arkın

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.