You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kefaret 32.Bölüm Fragmanı İzle

Kefaret 32.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Kefaret 32.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: kefaret-30-bolum-fragmani.jpg]

Kefaret 32.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde izleyicileri neler bekliyor? Yeni bölümleriyle her  pazar 20.00’de FOX Ekranlarında.

Fragman İzle
Kefaret 32.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Kefaret Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın.Son Bölümde Neler Yaşandı?

Zeynep Sinan’ı affetmekte zorlanmaktadır. Nil’in trajik ölümü Sinan’ı büyük bir bunalıma sürükler. Fulya, Emre’den gizli zora düşmüş kadınlara yardım etmeye başlar. Ahmet, Arzu’yu ararken yaralanır. Ahmet’i tedavi etme sırası Arzu’dadır. Meltem, Zeynep ve Alp’in arkasından intikam planları yapar. Münevver, Meltem’in yanında işe başlar. Ayşe Hanım demans hastası olduğunu ögrenir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.