You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kefaret 29.Bölüm Fragmanı İzle

Kefaret 29.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Kefaret 29.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: 85E3A7D1-E6D9-47E2-94AB-00740A205D56.jpeg.webp]

Kefaret 29.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Yeni bölümleriyle her pazar 20.00’de FOX Ekranlarında.

Fragman
Kefaret 29.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Kefaret Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın.Son Bölümde Neler Yaşandı?

Sinan, Mehdi’yi tuzağa düşürür. Ayşe Hanım büyük sırrını açıklar. Zeynep, Sude’yi kaybetmemek için Selena’yı oyuna getirir. Fulya’nın Selena için başka planları vardır. Arzu bebeğini kaybetme tehlikesi geçirir. Alp, Meltem’in içindeki iyiliği ortaya çıkartmak konusunda başarısız olur…

Kefaret Dizi Oyuncuları Kimdir?

Kefaret Dizisi Oyuncuları; Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat , Yurdaer Okur , Özge Özacar , Mine Kılıç , Ayşegül Cengiz , Tolga Güleç, Ayşe Tunaboylu, Hakan Yufkacıgil, Yusuf Atala gibi değerli isimlerden oluşmaktadır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.