You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kalp Yarası 1.Bölüm Fragmanı İzle

Kalp Yarası 1.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Kalp Yarası 1.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: Kalp-Yarasi.png]

Kalp Yarası 1.bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni başlayacak olan dizi konusu nedir? Oyuncuları , tanıtım videosu sizlerle.Kalp Yarası 28 Haziran pazartesi günü saat 20.00’de Atv Ekranlarında.

Dizi Fragmanı İzle
Kalp Yarası 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı İzle

Gizli içerik
Kalp Yarası Dizi Oyuncuları Kimdir?

Kalp Yarası dizi oyuncuları; Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper yer alıyor.

Kalp Yarası Dizi Konusu Nedir?

Kalp Yarası dizi konusu; Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.