You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kahraman Babam 7.Bölüm Fragmanı İzle

Kahraman Babam 7.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Kahraman Babam 7.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: 6595654E-3AE9-499E-85AE-7360F8BA449D.jpeg.webp]

Kahraman Babam 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde izleyicileri neler bekliyor? Yeni bölümleriyle her pazartesi saat20.00’de Show TV ekranlarında.

Fragman
Kahraman Babam 7.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Kahraman Babam Yeni Bölüm Özeti

Babasının yanına gelemeyeceğini öğrenen Ömrüm’ün gözyaşlarına boğulduğu tanıtımda Yonca, Emre’ye evlenmek istemediğini sert bir şekilde söylüyor. Yonca’nın itfaiye istasyonuna gelerek Uğur’u sorması dikkat çekerken Emre’nin, Yavuz’dan gizlemek istediği Orhan’ın kim olduğu merak konusu oluyor. Baba-kızın birbirine duyduğu özlem ise izleyenlerin yüreklerine dokunuyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.