You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kahraman Babam 6.Bölüm Fragmanı İzle

Kahraman Babam 6.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Kahraman Babam 6.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: 6595654E-3AE9-499E-85AE-7360F8BA449D.jpeg.webp]

Kahraman Babam 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde izleyicileri neler bekliyor? Yeni bölümleriyle her pazartesi saat20.00’de Show TV ekranlarında.

Fragman
Kahraman Babam 6.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Kahraman Babam Yeni Bölüm Özeti

Umudunu kaybetmeyen Uğur’un, Ömrüm’ün odasını hazırladığı tanıtımda dert yandığı Yonca, bir kez daha yanında olduğunu gösteriyor. Ömrüm’ü kaybetme korkusu yaşayan Zehra, Uğur ve Yonca’nın birbirlerine aşık olduğunu iddia ederken Cem, Yonca için verdiği itiraz dilekçesiyle izleyenleri şaşırtıyor. Baba-kızın birlikte vakit geçirdiği keyifli anlarda ise Ömrüm’ün mutluluğu gözlerinden okunuyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.