You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

House of the Dragon’ın Çekimleri Başladı

House of the Dragon’ın Çekimleri Başladı

Forum Değerlisi
House of the Dragon’ın Çekimleri Başladı
[Resim: A12F9533-40EB-40CD-B2C4-076D363DA45A.jpeg.webp]

Game of Thrones prequel dizisi House of the Dragon’ın çekimlerine Cornwall’da başlandı. Yapımcı HBO, bu hafta prodüksiyonun başladığını doğruladı. İngiltere’nin Cornwall bölgesindeki setten Matt Smith ve Emma D’Arcy’nin çekimler sırasında çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. Game Of Thrones olaylarından 300 yıl önce geçen yeni dizi Targaryen ailesinin hikayesini anlatacak.

Yeni dizi, yazar George RR Martin’in 2018’de çıkan romanı Fire & Blood’a dayanıyor. House of the Dragon’ın, ABD’de HBO Max platformunda 2022’de yayınlanması planlanıyor. HBO, sosyal mesafe gözetilerek yapılan masa okumasından fotoğrafları paylaşarak prodüksiyonun başlangıcının haberini vermişti. Pandemi koşullarında prodüksiyonu devam eden dizinin oyuncu kadrosunda Paddy Considine ve Olivia Cooke gibi isimler de yer alıyor.

Sosyal medyada yoğun ilgi gören fotoğraflara hayranların yaptığı yorumlar Matt Smith’i Daemon Targaryen, Emma D’Arcy’yi ise Rhaenyra Targaryen rolünde izleyeceğimiz yönünde.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.