You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Hekimoğlu 37.Bölüm Fragmanı İzle

Hekimoğlu 37.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Hekimoğlu 37.Bölüm Fragmanı İzle
Hekimoğlu 37.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde neler olacak?Çok sevilen dizi Hekimoğlu yeni bölümüyle salı günü saat 20.00’de kanal d ekranlarında olacak.Dizi-Sinema tanıtımları hız kesmeden sizlere aktarıyoruz. DiziTvM ailesi hızla büyüme devam ediyor.Bizi takipte kalın iyi seyirler.
[font=Poppins]Fragman

Hekimoğlu 37.Bölüm Fragmanı İzle[/font]

[font=Poppins]Hekimoğlu Dizi Hakkında[/font]
Ateş Hekimoğlu, 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Vakıf Hastanesi’nde enfeksiyon hastalıkları ve böbrek hastalıkları uzmanı olarak çalışmakta olup, tıp fakültesinden arkadaşı İpek’in yöneticisidir. Ateş Hekimoğlu’nun en ünlü özelliği, yaşam tarzı ve hastalıkların tedavisi ile tanınan doktor tanımından uzak olması, araştırmalarında hastalarla doğrudan temas kurmayan hastalıklar üzerine yoğunlaşmasıdır. Her yeni karmaşık durum, tıpkı çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi onun için heyecan vericidir.

Hekimoğlu’nun teşhis ve tedavi yoluyla itibarını artırmasına rağmen, hastanenin emirlerine uyulmaması genellikle hastane yöneticisi İpek’i sıkıntıya sokar. İpek, Hekimoğlu’nun zor rolünü anlayan ve buna dayanabilen iki kişiden biridir. Diğeri Hekimoğlu’nun lise ve üniversite arkadaşı onkolog Orhan. Orhan ve Hekimoğlu tamamen zıt olsalar da Orhan, her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanıdır. Birlikte mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla davranır, diğeri sağduyusuyla davranır.

Ateş, hastanın söylediği şeyi değil, test sonuçlarını dikkate alır. Böylelikle Hekimoğlu, dedektif gibi hastalıkları incelemiş ve bu çalışmaları 3 kişilik uzman bir ekiple yürütmüştür. Dolapdere’de büyüyen Mehmet Ali, ve Zeynep, kendi güzelliğini kullanmak yerine kendini bilime ve hastaya adamış, Emre hayatı boyunca refah ve zenginlik içinde büyümüş, maddi sıkıntı yok … Bu üç uzman doktor, Ateş tarafından özenle seçildi. Hekimoğlu ve memnun etmek için çok çalıştılar.

[Resim: 359054DA-FBCB-492E-9FC0-E3E1EBDFC178-300x176.jpeg]

Oyuncular
[font=Poppins]Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz),
Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)

[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.