You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Güldür Güldür 253.Bölüm Sana Telefon Alacam Skeçi İzle

Güldür Güldür 253.Bölüm Sana Telefon Alacam Skeçi İzle

Kurucu
Güldür Güldür 253.Bölüm Sana Telefon Alacam Skeçi İzle
Güldür Güldür 253.Bölüm Yayınlandı.Bu bölümde birbirinden güzel skeçlerle karşımıza çıktı çok sevilen Güldür Güldür Show her salı saat 20.00’de showtv ekranlarında.
Yayınlanan Skeç

Güldür Güldür 253.Bölüm Sana Telefon Alacam Skeçi İzle
Gizli içerik
Güldür Güldür Konusu Nedir?

Ali Sunal’ın sunduğu herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show hız sevilerek izlenmeye devam ediyor.
DiziTvm.com’da sevilen dizi-sinema fragmanları kullanıcılara sunulmaktadır.Bizi takip etmeyi unutmayın.
Yapımcı :BKM
Güldür Güldür Oyuncuları Kimdir?

Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Dağhan Külegeç, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Giray Altınok, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Murat Akkoyunlu, Onur Atilla, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.