You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gönül Dağı 38.Bölüm Fragmanı İzle

Gönül Dağı 38.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Gönül Dağı 38.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: E5C7EF2F-CBF7-4C49-B4D2-90EB43B91A22.jpeg.webp]

Gönül Dağı 38.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde bizi neler bekliyor? Gönül Dağı yeni bölümüyle 30 Ekim cumartesi 20.00’de TRT1 ekranlarında.

Fragman
Gönül Dağı 38.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Gönül Dağı Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın.Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kenan’ın gerçek ailesini aradığını öğrenen Elif, ona yardım etmek için araştırmalara başlar. İkili bu araştırmaların sonucunda bir ipucuna ulaşırlar. Kenan bu ipucu sayesinde gerçek ailesini bulabilecek midir?

Gülsüm’le yolculuğunun etkisiyle yeniden motive olan Dilek, kasabanın su sorununa çözüm arar ve bu konuda Taner’e yardımcı olur. Bu mücadelenin sonunda başarılı olabilecekler midir?

Kendisinden habersiz Asya’yla sözlendirilen Ramazan, bu meseleyi çözmek ister. Fakat kader onu beklenmedik bir karşılaşmaya sürükler… Ramazan’ın alacağı karar ne olacaktır?..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.