You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gönül Dağı 17.Bölüm Fragmanı İzle

Gönül Dağı 17.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Gönül Dağı 17.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: E5C7EF2F-CBF7-4C49-B4D2-90EB43B91A22.jpeg]

Gönül Dağı 17.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde bizi neler bekliyor?Gönül Dağı yeni bölümüyle 20 Şubat cumartesi 20.00’de TRT1 ekranlarında.
Fragman[font=Poppins]
➡️Gönül Dağı 17.Bölüm Fragmanı İzle⬅️
[/font]

Gönül Dağı Dizisi Hakkında
Gönül Dağı dizisi Çayırdaki bir Anadolu’nun öyküsü … Gönül Dağı‘nın hikayesi soluk sarı bir toprak, efsaneler ve yıllar boyunca rivayet edilen unutulmaz aşklarla … Gönül Dağı, küçük bir dünyada hayalleri gerçeğe dönüşen Anadolu çocuklarının hikayesini anlatıyor. Gönül Dağı’nın hikayesi, otlakta hayallerini kovalayan üç kuzenin, tüm engellere rağmen imkansız hayali gerçekleştirmek için çok çalıştıklarını anlatıyor. Gönül Dağı, çayırın ve bölgede yaşayanların ilhamını samimi diliyle eserlerine yansıtan “Çayır Kalemi” Mustafa Çiftçi’nin hikayesinden ilham alıyor. İzleyicinin memleket arzusunu görsel bir şölen tatmin edecek …

Başrollerini Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın paylaştığı dizi, otlakların ortasında şirin bir kasabada yaşayan dost canlısı, sevecen bir Anadolu’yu anlatıyor.

Unutulmuş efsaneler, gelenek ve değerler ile şehirde yaşayan insanların hikayeleri.Ter içinde kazanırken, umutları ve hayalleri için savaşırken kalplerinde aşkı hissediyorlar … Taner harika bir buluş yarattı, çocukluk aşkı Dilek ve kuzenleri ile tanışmayı hayal etti … düğünleri, yas tutanları, gelenekleri, Anadolu Halkın samimi tavrıyla … kırlık arazinin dekorasyonu, özgürlüğün simgesi İlkima … Sevgili ya da yetimin kalbi nerede kırılırsa kırılır Gönül Dağı’nda bir taşın kırılacağını, ancak boyutlarının değişeceğini söylediler. Gönül Dağı (Gönül Dağı), atılan taşları sevdiklerine kavuşmak için kullanamayan aşıklara kollarını uzatıyor. İzlerken yaşayacak, hissedecek, dokunulacak ve kalbinizle bağlantı kuracaksınız …

Oyuncular
[font=Poppins][font=Poppins]Berk Atan,Gülsim Ali İlhan,Ecem Özkaya,Ege Aydan,Semih Ertürk,Yavuz Sepetçi
[/font]
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.