You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fatma Netflix Resmî Fragmanı Tanıtıldı İzle

Fatma Netflix Resmî Fragmanı Tanıtıldı İzle

Forum Değerlisi
Fatma Netflix Resmî Fragmanı Tanıtıldı İzle
[Resim: Fatma.png]

Fatma Netflix dizisi resmî olarak duyuruldu.Yeni başlayacak olan dizi 27 Nisanda Netflix platformunda!

Fragman

Fatma 1.Sezon Tanıtım Fragmanı İzle

Gizli içerik

Fatma Dizisi Konusu Nedir?

Temizlik işlerine giden Fatma, kayıp eşi Zafer’i ararken beklenmedik bir kaosun içine çekilir. Fatma kimsenin şüphelenmediği görünmez bir “temizlikçi” olduğunu fark eder.
Fatma, Özgür Önürme’nin kaleme aldığı ve Özer Feyzioğlu ile yönetmen koltuğunu paylaştığı psikolojik drama mini dizisidir.

Fatma Dizi Oyuncuları Kimdir?


Fatma Dizisi oyuncuları Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Gülçin Kültür Şahin, Olgun Toker, Çağdaş Onur Öztürk, Şehsuvar Aktaş, Deniz Şen Hamzaoğlu , Didem İnselel gibi isimlerden oluşmaktadır.

Yazar: Özgür Önürme
Yönetmen: Özer Feyzioğlu

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.