You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Doğduğun Ev Kaderindir 32.Bölüm Fragmanı İzle

Doğduğun Ev Kaderindir 32.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Doğduğun Ev Kaderindir 32.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: A5413392-1B57-4066-8F4A-2FB8A5889FB3.jpeg]

Doğduğun Ev Kaderindir 32.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde neler olacak? TV8 ekranlarında olan dizi çarşamba günü saat 20.00’de.
Fragman[font=Poppins]
➡️Doğduğun Ev Kaderindir 32.Bölüm Fragmanı İzle⬅️
[/font]

Doğduğun Ev Kaderindir Dizi Hakkında
Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.
Oyuncular
Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Elif Sönmez, Senan Kara, Teoman Kumbaracıbaşı,Zeynep Kumral, Zuhal Gencer Erkaya, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Helin Kandemir, Hülya Duyar, Nurşin Demir, Binnur Kaya, Nail Kırmızıgül

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.