You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

DEADPOOL Filmi Hakkında Bilgi

DEADPOOL Filmi Hakkında Bilgi

Forum Değerlisi
DEADPOOL Filmi Hakkında Bilgi
Deadpool, Marvel Comics’in çıkardığı anti-kahraman Deadpool’un hikayesini anlatan 2016 yapımı bir Amerikan filmi. Deadpool aynı zamanda X-Men film serisinin 8.filmi.Yönetmenliğini Tim Miller senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick üstleniyor.
[font=Poppins]Deadpool Filmi Oyuncu Kadrosu[/font]
Filmin oyuncu kadrosunda ise Morena Baccarin, Ryan Reynolds, T.J.Miller, Ed Skrein, Stefan Kapicic, Gina Carano, Leslie Uggams ve Brianna Hildebrand gibi isimler yer alıyor.

[Resim: 23BAB148-825A-4657-876C-8434E1168DE0-300x168.jpeg]

Deadpool Filmi Konusu

Film, bir deneye tabi tutulduktan sonra yeni yetenekler kazanan Wade Wilson’un, kendine kazandırdığı bu özelliklerle hayatını mahveden adamı bulmaya çalışmasını ve ondan almaya çalıştığı intikamını konu ediniyor.

Wade Wilson eski bir özel kuvvetler görevlisi olan,kendi kurallarında ve kendi kendine yaşayan bir insandır. Vanessa ile tanışan Wade tam da hayatının düzene girdiğini düşünmeye başlarken acı bir gerçekle karşılaşır;kanser olduğu gerçeğiyle. Tedavi olmak için ve bu acılı süreci sevgilisinin gözü önünde yaşamamak için bilimsel bir projeye katılır. Fakat işler hiç de sandığı gibi gitmez. İnanılmaz acılar çektikten sonra Wade,sadece kanserini yenmek isterken insanüstü yeteneklere sahip olur. Ve bu özelliklerle hayatını mahveden adamı bulmaya çalışır.

Deadpool Filmi Fragmanı
[font=Poppins]Deadpool Film Tanıtım İzle
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.