You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Çok Güzel Hareketler 2 73.Bölüm Fragmanı İzle

Çok Güzel Hareketler 2 73.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Çok Güzel Hareketler 2 73.Bölüm Fragmanı İzle
Çok Güzel Hareketler 2 73.bölüm Fragmanı yayınlandı.Gülmeye hazırmısınız? Yeni bölümüyle Çok Güzel Hareketler pazar günü saat 20.00’de kanal d ekranlarında olacak.
Fragman

Çok Güzel Hareketler 2 73.Bölüm Fragmanı İzle
Oyuncular 
Yasin Çam,Sema Özkan Yorgun,Safa Sarı,Ozan Can Yiğit,Metin Pıhlıs,Hamza Yazıcı,Gürhan Altundaşar,Gözde Şencan,Fatma Tercan,Fatih Öztürk,Ezgi Özyürekoğlu,Evliya Aykan,Engin Demircioğlu,Eda Nur Hancı,Ecem Bayır,Cihan Talay,Cemile Canyurt,Begüm Çağla Taşkın,Batuhan Soyaslan,Ayşegül Yılmaz,Atakan Çelik,Ahmet Hilmi Deler.
Hakkında
Çok Güzel Hareketler 2’nin ekibi, yaklaşık iki yıl boyunca sahne, senaryo ve oyunculuk eğitimlerinden geçti. Birbirinden yetenekli 22 gençten oluşan yeni ekip, sadece oyunculukları ile değil, kendi yazdıkları skeçleri ile de izleyenleri kahkahaya boğacak.
Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlenmiştir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.