You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragmanı İzle

Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: 5BD64661-66D3-4225-BED8-FD775C7C8C0C.jpeg]

Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Hız kesmeden devam eden dizi cuma  günü 20.00’de Atv ekranlarında!

Fragman
Bozkır Arslanı Celaleddin 6.Bölüm Fragman İzle

Gizli içerik
Bozkır Arslanı Celaleddin Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın.Son Bölümde Neler Yaşandı?

Haşhaşilerin hedefindeki Celaleddin, Kutlu Bike’yle evleneceğini açıklıyor.
Mihricihan’ın planıyla zehirli bir yılanın hedefine konan Kutlu Bike’ye yapılan saldırı Celaleddin’i çileden çıkarır. Celaleddin, Türkan Hatun’un tüm itirazlarına rağmen Kutlu Bike ile evlenmekte kararlı olduğunu açıklar. Bu haber Behram tarafından sevinçle karşılanır. Haşhaşiler, Kutlu Bike vasıtasıyla Celaleddin’i ortadan kaldırmak ve Cengiz Han’ın saldırısı öncesinde ülkeyi iyice zayıflatmak için şeytani bir plan kurar.

Sultan Aleaddin, Moğol tehlikesine karşı ülkesini korumak için yeni bir ittifak ararken, Türkan Hatun saraydaki nüfuzunu artırmak üzere hamleler yapar.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.