You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bir Zamanlar Çukurova 80.Bölüm Fragmanı İzle

Bir Zamanlar Çukurova 80.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Bir Zamanlar Çukurova 80.Bölüm Fragmanı İzle
Bir Zamanalar Çukurova 80.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde bizi bekleyen neler var? Yeni bölümüyle Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.
[font=Poppins]Fragman

Bir Zamanlar Çukurova 80.Bölüm Fragmanı[/font]

[font=Poppins][/font]

[font=Poppins][font=Poppins]Hakkında[/font][/font]
Uzun zaman önce Çukurova bir aşk hikayesi anlattı, bu aşk Çukurova’nın tutku ve zorbalığının sınavını geçti, oradaki  umudu anlatan en güzel aşk dizisi.

Oyuncular
[font=Poppins][font=Poppins]Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Mehmet Polat, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten
[/font]
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.