You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Baş Belası 1.Bölüm Fragmanı İzle

Baş Belası 1.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Baş Belası 1.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: DE521A48-FD95-4273-BBF2-4E458A794D5D.jpeg.webp]

Baş Belası 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Baş Belası yeni bölümüyle 20 Haziran pazar günü saat 20.00’de Atv ekranlarında.

Fragman İzle
Baş Belası 1.Bölüm Fragmanı İzle
Gizli içerik

Baş Belası Dizi Oyuncuları Kimdir?


Baş Belası dizi oyuncuları; İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk, Eyüp Mert İlkıs gibi değerli isimlerden oluşmaktadır.

Baş Belası Dizi Konusu Nedir?

Baş Belası’, kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu alıyor. İpek’in çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla sık sık karşı karşıya getirecek. “Baş Belası” birbirine taban tabana zıt bu iki karakterin polisiye maceralarla süslü eğlenceli hikayeleri…

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.