You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Barbaroslar Dizisi Başlama Tarihi Ne Zaman? 1.Bölüm Fragmanı İzle

Barbaroslar Dizisi Başlama Tarihi Ne Zaman? 1.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Barbaroslar Dizisi Başlama Tarihi Ne Zaman? 1.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: Barbaroslar-Dizisi-Baslama-Tarihi-Ne-Zam...i-Izle.png]

Barbaroslar Dizisi başlama tarihi henüz belli değildir.TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros Dizisi, yayın tarihi, oyuncuları, konusu merak edilmektedir. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Erhan Ünlütürk bulunmaktadır. Bir tarih dizisi olan Barbaros, Osmanlı Devleti’nin ilk Kaptan-ı Deryası olan Akdeniz’i Türk gölüne çeviren Barbaros Hayrettin Paşa‘yı anlatacaktır.

Dizi Fragmanı
Barbaros Dizisi 1.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Barbaros dizisi çekim yeri nerededir?

Barbaros dizisi çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilmektedir.

Barbaros dizisinin oyuncuları kimdir?

Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Erhan Ünlütürk bulunmaktadır.Dizi kadrosu belli olduğunda güncellenecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.