You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Baraj 39.Bölüm (Final) Fragmanı İzle

Baraj 39.Bölüm (Final) Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Baraj 39.Bölüm (Final) Fragmanı İzle
[Resim: 06465E42-FD76-4A38-83BC-7294829399AB.jpeg.webp]

Baraj 39.Bölüm Final Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde bizi ne bekliyor? Baraj yeni bölümü 11 Mayıs salı akşamı saat 20.00’de FOX’ta.
Fragman
Baraj 39.Bölüm Final Fragmanı İzle

Gizli içerik
Baraj Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın.Son Bölümde Neler Yaşandı?

Zahra’nın Tarık’ı ifşa etmesi, Nehir ve Nazım’ın gerçekleri görmesini sağlamıştır fakat Tarık ve Bahar’ın planı Zahra’nın kısa sürede suçlamasını geri almasına ve Nehir’le Nazım’ın elinde delil kalmamasına sebep olur.
Nehir ve Nazım tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken Halit’in de olanları öğrenmesi gözünü kan bürümesine sebep olur. Bahar’ın Azra hakkındaki gerçekleri öğrenmesinin ise herkesin hayatını derinden etkileyecek sonuçları olacaktır.

Baraj Dizisi Konusu Nedir?

Başrollerini Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın paylaştığı 1977 yılında vizyona giren film, “Baraj” adlı filmden bir dizi uyarlamayla gösterilecek. Nazım’ın internette bir arkadaşlık sitesinde tanıştığı Nehrin fotoğraflarını gönderirken, birbirimizin değişimini bir daha asla görmeyiz.
Nazım, Nehir’in kendisinden daha genç ve güzel olduğunu düşünmüş ancak yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermekten korkmuş, Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusu nedeniyle Nazım Tarık barajı yapılırken gönderilmiştir. yakışıklı ve günahkar bir genç, İstanbul’un renkli hayatı (Burak Yörük) tarafından sürgün edilmiş ve fotoğrafını göndermiştir.
Nehir’in fotoğrafta Tarık’ı sevmesi ve barajın beklenmedik olması kafa karıştırıcı.

Baraj Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Feyyaz Duman,Biran Damla Yılmaz,Burak Yörük, Sumru Yavrucuk,Iman Casablanca,Sait Genay,Tuna Orhan

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.