You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Aykut Enişte 2 – Fragman (3 Aralık’ta Sinemalarda!)

Aykut Enişte 2 – Fragman (3 Aralık’ta Sinemalarda!)

Kurucu
Aykut Enişte 2 – Fragman (3 Aralık’ta Sinemalarda!)
[Resim: 3276303.jpg.webp]
Beklenen Film Aykut Enişte 2 görücüye çıktı ilk filmi yayınlandıktan sonra ilgi gören BKM yapımı güzel film 3 aralık’ta sinemalarda olacak yayınlanan fragmanı sizlerle.

Gizli içerik

Gizli içerik

Aykut Enişte 2 Kamera Arkası

Gizli içerik

Gizli içerik

Aykut Enişte 2 Oyuncuları Kimdir?

Aykut Enişte 2 oyuncu kadrosu Cem Gelinoğlu,Melis Babadağ,Müfit Kayacan,Lale Başar,Hakan Yılmaz,Selen Domaç,Mekin Sezer,Nezaket Erden gibi değerli isimlerden oluşmaktadır.

Aykut Enişte 2 Konusu Nedir?

Aykut Enişte 2, sevdiği kadınla evlilik arifesindeyken kendisini türlü olayların içinde bulan Aykut’un hikayesini konu ediyor. Aykut ile Gülşah evlilik hazırlığındadır. Gülşah’ı elinden kaçırmamaya kararlı olan Aykut, sevdiği kadınla evlenip, Atabeyoğlu Ailesi’nin damadı olacağı için oldukça heyecanlı olan Aykut, beklenmedik bir durum tüm planların alt üst olmasına neden olur. Ailenin eski eniştesi olan Talat’ın düğünden birkaç gün önce ortaya çıkması, tüm işleri karıştırır. İyi niyeti ve saflığı nedeniyle başına açılan belalardan kurtulmaya çalışan Aykut’un çok istedigi Gülşah ile yollarını birleştirebiecekmidir?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.