You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Aşkın Tarifi 3.Bölüm Fragmanı İzle

Aşkın Tarifi 3.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Aşkın Tarifi 3.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: ED50D9C7-FCB8-4646-B773-8A6D41158E28.jpeg.webp]

Aşkın Tarifi 3.bölüm fragmanı yayınlandı.Bu bölümde izleyicileri neler bekliyor? Yeni bölümleriyle her hafta Pazartesi saat 20.00’de Kanal D ekranlarında.

Fragman
Aşkın Tarifi 3.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Aşkın Tarifi Yeni Bölüm Özeti

Fırat ve Naz arasındaki çekim artıyor!
Taylan’ın Naz hakkındaki planları ters tepince herkes Taylan konusunda birleşiyor. Bu durum da Fırat’ın işine geliyor. Naz da gün geçtikçe Fırat’tan daha fazla etkilenmeye başlıyor!

Aşkın Tarifi yeni bölümüyle Pazartesi 
20.00’da Kanal D’de!

Aşkın Tarifi Dizi Oyuncuları Kimdir?

Aşkın Tarifi dizi oyuncuları; Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Asuman Sazlık, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır gibi değerli isimlerden oluşmaktadır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.