You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Aşkın Tarifi 2.Bölüm Fragmanı İzle

Aşkın Tarifi 2.Bölüm Fragmanı İzle

Kurucu
Aşkın Tarifi 2.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: ED50D9C7-FCB8-4646-B773-8A6D41158E28.jpeg.webp]

Aşkın Tarifi 2.bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölümleriyle her hafta Pazartesi saat 20.00’de Kanal D ekranlarında.

Fragman
Aşkın Tarifi 2.Bölüm Fragmanı İzle

Gizli içerik
Aşkın Tarifi Yeni Bölüm Özeti

Fırat’ın Naz’ın dudaklarına kondurduğu sürpriz öpücük büyük yankı uyandırıyor! Dr. Aşk bu durumu görmezden gelmeye kalksa da Fırat’ın amacını sorgulamadan edemiyor. Naz ise bir anda hayatına giren bu adamın rüzgarına kapılıyor. Fırat, Naz’ı etkilemeyi başarabilecek mi? Dr. Aşk’tan intikamını bu şekilde alabilecek mi?

Aşkın Tarifi Dizi Oyuncuları Kimdir?

Aşkın Tarifi dizi oyuncuları; Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Asuman Sazlık, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır gibi değerli isimlerden oluşmaktadır.

Aşkın Tarifi Dizi Konusu Nedir?

Kebap ustası olan Fırat, hayatıyla oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır. Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.