You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Arka Sokaklar 594.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Arka Sokaklar 594.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Forum Değerlisi
Arka Sokaklar 594.Bölüm Sezon Finali Fragmanı
[Resim: E1182E77-57DD-434B-87C3-FB682B6D3597.jpeg.webp]

Arka Sokaklar 594.bölüm Sezon Finali Fragmanı yayınlandı.Hız kesmeden devam eden dizi bu bölümde seyircileri ne bekliyor? Aksiyon sahneleri bitmeyen dizi cuma akşamı saat 20.00’de kanal D ekranda olacak.

Fragman
Arka Sokaklar 594.Bölüm Sezon Finali Fragmanı İzle

Gizli içerik
Arka Sokaklar Yeni Bölüm Özeti

Uyuşturucu Baronu Ferhat, ekibin ailelerini hedef alıyor!

Ekibimiz, Ferhat’ın peşini bırakmayınca hedef haline geliyor. Savcı Faruk ile başlayan acı olaylar Gazinin Yeri’nde devam ediyor. Ferhat’ın adamları mekanı basıp yakarak Tunç ile Mazlum’u ölüme terk ediyorlar. Mesut ve ekip yanan mekanın önünde çaresizce bekliyorlar. Bu sırada Aycan, Engin ve Başak’ın yeni doğan çocuğunu kaçırmayı başarıyor; fakat, Ferhat’ın eline düşmekten kendini alamıyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.