You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Arka Sokaklar 578.Bölüm Fragmanı İzle

Arka Sokaklar 578.Bölüm Fragmanı İzle

Forum Değerlisi
Arka Sokaklar 578.Bölüm Fragmanı İzle
[Resim: E1182E77-57DD-434B-87C3-FB682B6D3597.jpeg]

Arka Sokaklar 578.bölüm Fragmanı yayınlandı.Hız kesmeden devam eden dizi bu bölümde seyircileri ne bekliyor? Aksiyon sahneleri bitmeyen dizi cuma akşamı saat 20.00’de kanal d ekranda olacak.
Fragman[font=Poppins]

➡️Arka Sokaklar 578.Bölüm Fragmanı İzle⬅️
[/font]

Arka Sokaklar Dizisi Hakkında
Yüzyıllardır büyülü bir şehir. İstanbul’daki cesur polisimiz, bu şehrin her sokağını herkes için daha güzel ve “yaşanabilir” bir yer haline getirmek için tüm kötülüklere ve sıkıntılara meydan okuyor …

İstanbul Emniyet Müdürlüğü asayiş teşkilatında çalışan bir “siviller” ekibi, bu metropolün sokaklarında bir minibüse biniyor ve karşılaştıkları çeşitli yasadışı eylemlerle mücadele ediyor. Polisimiz, görevlerini yerine getirirken sürekli olarak çeşitli insan hikayeleriyle karşı karşıya. Bu hikayeler sizi zaman zaman gülümsetecek ve bazen üzecek, kariyer tecrübesi ve “babalık” ile ekibin diğer genç üyelerine de yol gösterici olan Rıza Baba ve ekibi kariyer ve yaşamla ilgili pek çok şey öğretecek, unutulanlara hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Oyuncular
[font=Poppins][font=Poppins]Zafer Ergin, Şevket Çoruh,Özgür Ozan,Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar, Merve Oflaz, Yiğitcan Ergin,Ela Yörüklü
[/font]
[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.