You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Acemi Anneler 65.Bölüm Fragmanı izle

Acemi Anneler 65.Bölüm Fragmanı izle

Kurucu
Acemi Anneler 65.Bölüm Fragmanı izle
Acemi Anneler 65.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölümde neler olucak?Merakla beklenen bölümüyle Acemi Anneler hafta içi her gün 16.00 ‘de TRT1 ekranlarında.
Fragman
Acemi Anneler 65.Bölüm Fragmanı[font=Poppins]Oyuncular

Merve Üçer, Begüm T. Turay, Melis Yıldıran, Yağmur Öztürk, Berk Bakioğlu, Cantuğ Tural, Tolga Akman, Önder Atakanlı, Cansın Yılmaz, Ege Semih Eken, İpek Çeken, Zeynep A.Metin, Nermin Uğur, Murat Volkan Benli, Deniz G.Koçman, Başak Vural, Tüğçe Özbey, Tamer Aykut, Aslı Bayyiğit, Rümeysa Ay, Ayça Dokumacı, Doğukan Demirci, Bade Çalışkan[/font]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren DiziTvm Türkiye’nin En Büyük Forum Platformu! sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.